Mačka vo vreci

Už tento štvrtok na 1.mája, prebehne druhý ročník módneho pochodu v uliciach Bratislavy – Fashion marš!, ktorý  organizuje naše OZ Dneamit spolu so Slovak Fashion Council. Pri tejto príležitosti máte možnosť prehliadku podporiť a zároveň tak získať kúsok slovenského dizajnu aj pre seba. A to veľmi jednoducho –  kúpou mačky vo vreci ,-).

Stačí len: 
1. napísať do komentu v evente: „marš!“, kategóriu a číslo mačky, ktorú chceš
2. poslať sumu na toto číslo účtu: 4008600615/7500 (a ako poznámku napísať slovo marš!)
3. vyzdvihnúť si darček ,-)

Napríklad ja som si zvolia kategóriu č. 3 a prispela som na podujatie 20€. Zároveň som si náhodne vybrala číslo 5 z ponúkaného číslovania od 1 do 50. V krabičke na mňa čakali tri drevené gombíky, ktoré vznikli pre poslednú kolekciu “Les” od značky Puojd v spolupráci so Smugllers.

Čo sa nachádza v ostatných “mačkách”, je tajomstvo. Isté však je, že to bude okrem Puojdu niečo od od Lenky Sršňovej, Buffet Clothing, Gosh, Giraffe Bakery či Jablčnô. Mačky vo vreci si môžeš kúpiť už teraz prostredníctvom Facebook komentára, alebo priamo počas Fashion marš! a v Kontakte na Slovak Fashion Dress Code Afterparty. Viac info o Fashion marš! (program/trasu) a presný postup, ako sa zapojiť sa dozviete tu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *